| aLaLa a întrebat:

happy
Stie cineva cum as putea merge in public in finala " Romanii au talent". sau cum anume as putea achizitiona un bilet, asta in cazul daca exista. Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| RomulusMilea a răspuns:

Din păcate, informaţia de care ai tu nevoie nu apare clar pe niciun site, nici măcar pe cel dedicat concursului.

Din câte ştiu eu, marea finală a sezonului 2 "Românii au talent" se transmite în direct, de la Studiourile MediaPro de la Buftea. Pentru a afla despre bilete îţi trimit câteva informaţii:

Secretariat
Telefon: +4 031 82 51 801/815
Fax: +4 031 82 51 839
Adresă: Str Studioului, Nr 1, Cod 070000, Buftea, Ilfov, ROMÂNIA
E-mail: office@mediaprostudios.ro

Departamentul de vânzări

Vanzari in Romania

sales@mediaprostudios.ro

Scrie-le sau sună la acel număr de telefon, imposibil să nu lămureşti problema.

Mult succes!

| aLaLa explică (pentru RomulusMilea):

Va multumesc frumos pentru ajutor!

| RomulusMilea a răspuns (pentru aLaLa):

Cu plăcere. Dacă îţi sunt de folos informaţiile şi dacă răspunsul este ceea ce te-ai aşteptat să primeşti, atunci eşti de acord că îmi acorzi fundă? Îţi mulţumesc anticipat.