| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un program in care poti sa scrii numele id-ului cand vorbesti si sa afli id-ul? Adica sa scrii numele cum iti apare la mess cand vorbesti cu cineva si sa poti sa afli id-ul daca nu il stii.Deci stie cineva un program care sa faca asa ceva?

1 răspuns:
| PetreConstanta a răspuns:

Este program pentru asa ceva dar de ce vrei sa afli ceva fara consimtamantul persoanei Cere-i id-ul decat sa il iei tu fara aprobarea persoanei respective Eu cred ca este mai bine