| DeEa_8231 a întrebat:

Stiti ceva jocuri ca si in viata reala aproximativ? Unde trebuie sa fi fata sau baiat,sa-ti cumperi haine,sa ai grija de tine si sa-ti poti cumpara si animale,sa ai o casa,dar sa nu fie de downloadat si sa fie gratis si sa nu trebuiasca sa ai cont de membru sau ceva, sa poti sa-ti cxumperi de toat in joc fara bani adevarati :X FUNDA pentru cele mai frumoase/frumos joc/uri

4 răspunsuri:
| Cherilyn a răspuns:

Sims 2 si 3.

| fourteenapril94 a răspuns:

IMVU - Iti faci cont gratis, il descarci, primesti bani si cumperi diverse chestii. happy Este distractiv + ca sunt mai multi pe acel joc si comunici, e ca o lume virtuala. Funda? kiss

| gabidunga2002 a răspuns:

Astea sunt de downloadat, dar sunt frumoase: The SIMS 1, The SIMS 2 si The SIMS 3...

| lupoaicafioroasa a răspuns:

Un joc ce este frumos ce se joaca o prietena de-a mea mai mica se joaca aventure quest words. club penguin.