| Miriammmmm a întrebat:

Stiti si voi ca fetele sunt acum innebunite dupa trupa 1d(one direction).
Am vazut niste poze cu membrii trupei pupandu-se.E adevarat?
Cine e gay de acolo? laughing
[Sunt anti 1don the phone.

3 răspunsuri:
| Gabica a răspuns:

Nu sunt gay, dar in fine, mie nu imi plac.
Nu cred ca sunt urati, arata binisor, dar cu siguranta nu canta ceea ce imi place mie.Nu am nimic cu fanii 1D dar mie mi se par cam disperati(de fapt disperate ca sunt multe fete).

| Demise a răspuns:

Măi eu nu am nimic cu ei, oricum nu îmi plac, dar am mai văzut la tv videoclipuri în care nu apar fete şi ei se pipăie, cum ar fi în Kiss You.
Probabil au şi ei nişte apucături dar gay nu sunt, au iubite. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste bromance