| criiiiissssssss a întrebat:

buna! sunt noua pe TPU si as vrea sa ma ajutati cu ceva in ceva legat de trupa ONE DIRECTION! stiti sunt un nou fan si as vrea sa stiu foarte multe lucruri despre membrii trupei! de exemplu care e mancarea lor favorita, ce fel de persoana este, unde s-a nascut, data nasterii si tot felul de lucruri despre ei! va pup! sa stiti ca ofer funda! :*

3 răspunsuri:
| sellingasses a răspuns:

Poti cauta asta pe wikipedia laughing De ex scrii pe google : Numele respectivului wiki, si dai search si o sa gasesti acolo

| criiiiissssssss explică (pentru sellingasses):

Da! multumesc pentru nimic! happywinking =) rolling on the floor

| criiiiissssssss explică (pentru sellingasses):

Sa stii ca nu o sa-ti aleg raspunsul tonguewinking