| AndreeaAndra a întrebat:

Sunt clasa a 7-a si trebuie sa dau un test la biologie din Sistemul Nervos... Cine ma poate ajuta cu un site unde pot gasi modele de teste?

3 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Nu înţeleg de ce cauţi pe net, orice test se dă din ce aţi predat şi ce cultură generală aveţi, niciodată nu daţi un test cu ceea ce na-ţi auzit niciodată, totuşi dacă ai fi dat un ochi pe caiet ţi-ai fi împrospătat oleacă mintea.
O zi bună în continuare!

| AndreeaAndra explică (pentru Brâncuşi):

Sa stii ca eu am invatat foarte bine si am luat 9...modelele de teste erau pentru profa! tongue

| Brâncuşi a răspuns (pentru AndreeaAndra):

Da,dar n-ai precizat, îmi pare râu, e bine că te-ai descurcat, eşti descurcăreaţă.
O zi bună!