| anonim_4396 a întrebat:

Sunt de incredere concursurile online de tragere la sorti, care iti cer datele personale si adresa? cum ar fi acesta: http://www.revistaeurosport.ro/concurs-turul-frantei-201 1/
Multumesc anticipat(funda si vot la restul raspunsurilor)

Răspuns Câştigător
| dadonexus a răspuns:

Nu iti pune baza in concursuri de genul asta chiar daca specifica in regulament ca nu vor da nici o informatie este teapa plus ca nu o sa castigi nimic cei care castiga sunt fondatorii sitului si castiga bani de pe urma traficului de persoane online adica(voturi sau views)