| Alexandrak2002 a întrebat:

Sunt fata si as vrea niste replici de inchis gura(rekturi) cand cineva iti spune ca ai mustata si alte chestii legate de mustata.Am nevoie de aceste replici.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Nu este bine sa i raspunzi cuiva cu aceeasi moneda, daca poti retușa ceva la tine fă o, bucura te ca esti sanatoasa si lasa aceste aspecte neimportante.Cine rîde e un prost.

| danay72 a răspuns:

Ignora-i sau pur și simplu razi. Nu se așteaptă sa ai aceasta reacție. Oricum, învinge răul prin bine. Nu merita sa te consumi pentru atitudinea altora.

| ShaOfHatred a răspuns:

Nu te mai mustaci.
Mai bine iei o peseta ceva si rezolvi.De ce sa eviti problema cand poti sa o rezolvi.

| 393Dan a răspuns:

I-ati o penseta, daca nu-ti poti lua ceara pentru epilare si scapa de imperfectiuni. Doare putin, dar cu timpul devii rezistenta la durere.
Am cautat si pe google numai ce, am gasit acest articol, daca crezi ca-ti va fi de ajutor.
https://www.divahair.ro/......ai_gandit! _

| DroIja a răspuns:

Zi-le că ai și păr pe sâni.