| MariaCrinaPopescu1233 a întrebat:

Am nevoie de replici de inchis gura la fitoase.

9 răspunsuri:
| carevaescu a răspuns:

Si ce castigi? Crezi ca devii un om mai bun decat ele?

Focusează te pe ce ti va aduce utilitate reala in viata, nu jocuri de egou

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Cel mai bine este sa ignori astfel de persoane și să îți vezi de drumul tău.

| HUAWEHUAWE a răspuns:

,,Ce-mi mananci prima data de faci mofturi cand te uiti la mine?(p...),,
laughing...

| MariaCrinaPopescu1233 explică:

Am cerut doar replici, nu lectii de viata!

| sierra1 a răspuns (pentru MariaCrinaPopescu1233):

" PinkGemini: doar replici, nu lectii de viata!"

lasă mami că nu-ți strică (mai ales că după cum se vede, nu ești in stare să dai singură, o replică)

| MariaCrinaPopescu1233 explică (pentru sierra1):

Ai venit după o lună să spui asta vai de capul tău.Și taci că nu e treaba ta ce fac eu cu viata mea asa ca scumpa, nu mai comenta

| sierra1 a răspuns (pentru MariaCrinaPopescu1233):

" PinkGemini : nu e treaba ta ce fac eu cu viata mea"

corect - mi se flutură haina in vânt de viața ta DAR iți spuneam asta așa, că țin la tine ca la toți userii, in mod egal.

Dacă pricepi ce zic... mami!

| BananaEsteMare a răspuns:

Vreau sa te ajut dar mai întâi vreau sa stiu câți ani ai și dacă te lasa părinții sa injuri?

| MariaCrinaPopescu1233 explică (pentru BananaEsteMare):

Am 15 ani nu de mult impliniti