| aleexuta a întrebat:

sunt in a noua si pentru balul bbocilor trebuie pregatit un pogram artistic, mi-ati putea da niste idei, funda >_<

P.S. daca s-ar putea sa se potriveasca cu personajele din familia addams

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai in primul rand i-ati atatia dansatori cat sa formati familia adamas. Tu poti fi Morticia si ar trebui o rochie neagra de preferat din dantela si sa dansezi cu un baiat care sa fie imbracat ca si Gomez. Puteti intra pe scena si dansa putin pe intro-ul serialului iar apoi mai poti incerca sa gasesti melodii din serial sa dansati pe ele. De asemenea ai putea sa-l pui pe baiat sa-ti pupe mana intreaga, era un gest des facut la ei, sa te tina pe o mana in jos. Ai putea sa te mai uiti la episoade si sa extragi niste replici mai frecvente, definitorii si sa le puneti si voi in practica. Teatru si dans da foarte bine.
Mult succes!

| Lexi98Taiga a răspuns:

Cautati melodii de la nox arcan ca sunt pe genul familiei addams