| anonim_4396 a întrebat:

sunt noua pe site. cum se da fundisa?

Răspuns Câştigător
| Myssteriusthanlife a răspuns:

Buna pai cand un utilizator vine si iti lasa un raspuns in dreapta raspunsului se afla o panglica [o funda] gri sub care scrie asa [ declara raspunsul castigator ] daca muti clikul pe ea se face Orange apesi pe ea si acel raspuns se considera cel mai bun raspuns raspunsul castigator si se ofera ca si un,, multumesc'' pentru raspuns

sper ca te-am ajutat

numai bine
...cu drag sunny...

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Bună.
Uită-te în dreapta răspunsului acolo unde apare "alege ca raspuns câștigător"într-o fundiță, tu trebuie să apeși pe aceea fundiță și va deveni portocalie.
Bine ai venit printre noi!

Toate cele bune!happy

| luiza a răspuns:

In partea dreapta a raspunsurilor pe care le primesti la o intrebare pe care ai pus-o tu, este o fundita gri, dai clic pe cea din dreptul raspunsului care iti place!

| annaliana a răspuns:

In dreptul fiecarui raspuns primit apare o fundita portocalie in partea dreapta.Numai un singur raspuns dintre toate pe care le-ai primit primeste funda.