| BubleBluexD a întrebat:

Pls un site de unde pot descarca multi messenger puppy dog eyes fundisa care site care merge puppy dog eyes Multumesc :*

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Aηdεεε a răspuns:

Buna!;;)

Uite aici site : http://www.go4it.ro/......1-7876898/

Dai " descarca programul ";))

Fundaa? :-"

2 răspunsuri:
| tyger a răspuns:

Http://ystatus.ro/download.php al 5-lea link: Download Multimessenger, este de fapt o arhiva cu un registru, rulezi fisierul respectiv si poti deschide cate messenger-uri doresti!

| FirstCookie a răspuns:

Http://www.box.net/shared/vzldn3b1y1
Dai pe download! :) Funda? :d