| AnnaMaria00 a întrebat:

Buna TPU...sunt plinuta crying si vreau sa slabesc dar nu pot sa nu mananc cipsuri, pufuleti si mai ales sandwichuri intre messe sad...eu am 99.88.99 si am 14 ani si 1.65 m inaltime. ce regim as putea si eu sa urmez ca sa mai slabesc dar care ar fi greutatea mea ideala? aa si daca slabesc mi se micsoreaza si sanii cam cati cm? va rog sa ma ajutati si pe mine dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| DianaPaula14 a răspuns:

Scumpo♥trebuie sa fim multumiti de cum aratam♥Eu sunt mai mica ca tine si sunt plinuta rau de totlaughingDaca vrei sa slabesti poti sa mergi la un nutritionist si iti vada un regin dupa metabolismul tauhappySau poti pur si simplu sa inlocuiesti `gustarile` dintre mese cu fructe exclude paine din alimentatie, si fa mult sport
Succes♥:*

1 răspuns:
| AnnaMaria00 explică:

A si am 65 kg