| miki13 a întrebat:

Sunt putin racita(imi curge nasul si ma doare capul).Ce sa ii spun mamei,care nu este acasa, ca sa nu merg la scoala? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Poti sa ii spui doar ca te simti foarte rau (poti exagera putin) si ca nu prea ar avea rost oricum sa mergi azi la scoala, avand in vedere ca ai e putinsi se termina si semestrul al doilea si nu prea mai faceti nimic in saptamanile astea.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi spune i adevarul.

| Zatharra a răspuns:

Eu i-am zis că trebuie să ne încheie mediile, la fizică trebuie să asculte niște referate și nu prea avem ce face.La mine a funcționat.

| AndaluziaM a răspuns:

Prefate mai rau de cat esti la mine merge