| emma1222 a întrebat:

tableta mea se tot redeschide, nu stiu cum sa explic palpaie chesti din astea se inchide si din nou iarasi se deschide din nou de la inceput... E Samsung galaxy tab2 7.0 a mai patit cineva asa? Daca da puteti sa ma ajutati? Probabil o sa imi ziceti sa merg la Samsung plaza. Dar nu gasesc garantiahappy
Ma puteti ajuta? mersi anticipat.

1 răspuns:
| Emmett a răspuns:

Poate e ceva normal la acest tip de tablete. Cauta pe net sau intreaba niste prieteni/colegi despre tableta sau intreaba un vanzator de la un magazin cu tehnologie.