| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

Buna TPU uitandu-ma la emisiunea In cautarea Adevarului am vazut ca multi seamana cu cei din iubire interzisa ochii din umbra si invers ce se intampla de fapt? Singura diferenta e ca le schimba numele. De exemplu cea roscata in Iubire Interzisa o chema Mihaela iar In Cautarea Adevarului o chema Irina... Deci ce e de fapt?

1 răspuns:
| Andra9pk a răspuns:

Emisiuni fake. Se duc la casting aceleasi persoane laughing ii cheama dintr-o emisiune intr-alta.