| Raz11 a întrebat:

Unde pot vedea o lista cu toti Wrestlerii?

3 răspunsuri:
| chokingvictim a răspuns:

E greu sa utilizezi google, nu? esti in stare sa citesti o lista cu toti wrestlerii, tinand cont ca nu esti in stare sa cauti singur? esti constient ca raspunsul la intrebare ti-l da cineva dupa ce cauta el/ea pe google in locul tau? copil prost si ignorant!

| Raz11 explică:

Chokingvictim, mata e proasta ca am cautat de o gramada de ori dar nu mi-i da pe toti. Dar... nu esti singuru prost pe care l-am mai intalnit...