| GaBBiii a întrebat:

Intrebarea mea este in legatura cu WWE.:d.
Undertaker s-a intors? Va pun intrebarea pentru ca apare in lista cu wrestlerii care inca mai sunt. Am vazut aici : http://www.wwe.com/superstars.
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| johncena1 a răspuns:

Da The Undertaker s-a intors la raw cand john laurinatis discuta cu triple h in ring, iar dintr-o data se aude melodia lui Undertaker.Laurinatis fuge din ring, dar HHH sta in ring si il asteapta pe DEADMAN sa intre in ring.Intrand in ring Undertaker ii arata cu degetul spre panoul cu WRESTLEMANIA28(insemnand ca Undertaker vrea sa se lupte din nou la wrestlemania). Triple h il bate pe umar si pleaca in vestiar. Sper ca te-am ajutathappywinking

1 răspuns: