| catalinalina a întrebat:

Urgent! Mi-a intrat cineva pe mess si a dat sa imi salveze automatat toate conversatiile, iar acum nu mai merge sa le sterg deloc. Intru in Conversation History si imi spune ca am sters tot, dar cand dau la Show recent messages imi arata tot ce am vorbit. Cum pot sa le sterg?

4 răspunsuri:
| Deliα a răspuns:

Fa-ti alt id si gata!:-P

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Cel mai indicat este sa iti faci un cont nou si sa incerci sa il dezactivezi pe cel curent.

| DJMikeGMC a răspuns:

Messenger(de sus)>preferences>(eu il am in romana nu stiu caca scriu prea corect) dai pe al 6lea si ceva cu don t... adica a2a optiune din cele2 si le sterge automat pe celelalte

| kredeskarka a răspuns:

Vezi k ai arhiva si in mail, intri pe mailul tau si intri la conversations si stergele si de acolo si mai stergele si din arhiva messengerului si gata ar trebui sa mearga...si schimba-ti parola si nu mai pune browserul tau sa iti salveze parolele, pune usoare simple si bune si tine-le minte tu