| AiDuTzA a întrebat:

happyvineri planific sa fac o mica petrecere de sfarsit de semestru!big grin la scoala...muzica, ceva de rontait!batting eyelashesas vrea sa-mi sugerati cam ce as putea sa iau? mersikissfunditatongue

Răspuns Câştigător
| Ruth_3500 a răspuns:

Pai in primul rand sucuri. Si stii sunt prajiturile alea la cutii mari, care sunt foarte bune. Sunt multe si nici foarte scumpe nu sunt. Eventual poti lua si niste saratele. In orice caz, ceva ce mananca toata lumea.
De exemplu noi de Halloween am dat comanda de pizza ( platesti 1 si primesti 1 gratis ), am strans banii pe loc, fiecare a dat cat a putut, in limita bunului smt, sucuri aveam...si a iesit foarte frumos.
Dar daca nu vrei sa te complici cu telefoane, si cu livrari, cel mai bine e sa iei doua cutii mari cu prajituri( sortimente diferite ), cateva sucuri. si gata!

ps: mie de exemplu imi plac foarte mult prajiturile la cutie numite "Nuci". Sunt geniale