| AlexAL275 a întrebat:

Voi cum îi abordați pe oamenii pe care nu-i cunoașteți?

14 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Bună viata mea. Vreau sa ne cunoaștem.

| oz_1736 a răspuns:

Saluti si ii ceri un favor greu de refuzat: un pix, cat e ora, ceri o bucata de hartie etc

| morfeo a răspuns:

Cu grija

| CiubotariuAndrei a răspuns:

Salut. Eu sunt... daca e online, ai vrea sa ne cunoastem? Daca e offline ii faci cinste cu ceva.

| Frank51 a răspuns:

Il scoti pe x inlocuiesti pe y in a doua ecuatie, faci o ecuatie de gradul intai cu doua necunoscute, si dupa aia spui x + y = suma totala si il scoti pe y si dupa aia scazi din suma totala pe x si iti da y.

| AnastasiaK a răspuns:

Pai cu ce scop vrei sa abordezi omul? Ca in functie de asta iti gandesti abordare happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AnastasiaK):

E foarte random, poate vrea prieteni noi.

| NuCitescNotificari a răspuns:

Yoo wassap man?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să abordez un om pe care nu îl cunosc mai întâi mă refer interior la motivul meu.
Astfel bună ziua eu, bunâ ziua el.
Și ce urmează? Mă pregătesc pentru asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu grijă happy )
Începi un dialog frumos și apoi va luați la vorba și ajungeți să vă cunoaști cât de cât încât să purtati un dialog cu sens să zic asa

| PainTech a răspuns (pentru oz_1736):

Nu prea mai merge cu ceasul in 2020.

| PainTech a răspuns (pentru Frank51):

Cea mai originala abordare.

| CleanHeart a răspuns:

Daca vreau sa ma imprietensc cu persoana respectiva, ma refer face to face nu pe net, ca imi fac mai multi prieteni in realitate, intreb ceva si uite asa incepem o discutie, bine, trebuie sa ai si ce discuta, la mine cum vorbesc mult no problem.