| MyDarkSoul a întrebat:

Ce stiti despre oamenii bipolari? Cum ar trebui abordati? Cum se manisfesta in relatii? Multumesc

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Oamenii bipolari trec de la o stare la alta, si au mai mai multe laturi, unele dintre ele daunatoare atat pentru ei, cat si pentru altii.
trebuie sa fii o persoana complexa sa-i intelegi si sa le faci fata.
eu cred ca sunt foarte antrenanti, dar depinde si de gradul lor de tulburare.

http://www.la-psiholog.ro/info/tulburarea-bipolara

2 răspunsuri:
| Demonull a răspuns:

O relatia cu un astfel de om e grea..trebuie sa-i faci fata sa ai rabdare.
Uita-te la Dr.House.o sa vezi in unul din episoade de prin sezonul doi ce s-a intamplat cu un tip bipolar happy

| horia98 a răspuns:

In relatii sunt perfect normali numai ca au o atractie si pentru acelasi sex..nu necesita o abordare specila fiindca sunt la fel de normali ca oricare om