| Annä_Anné_1997 a întrebat:

TPU vreau orcaol, dar fara cu te numesti de unde esti cati ani ai ca, cunosc acea persoana bine, dar vreau un oracol sa o cunosc foarte bine!big grin

1 răspuns:
| DaNeo a răspuns:

Pai mai adauga tu ceva la oracolul tau:nume,varsta,anul nasterii,trupa/cantareti preferati,muzica(ce gen le place),filme(ce gen le place),filmur favorit,actorul favorit,adresa de mess,nr de tel, culoarea favorita, adresa, vise/fantezii, macnare preferata, imbracamintea/tinuta preferata, etc (pune de la tine)