| Alinaa2928 a întrebat:

Bună TPU, vreau să găsesc hanorace pentru cupluri dar nu cu "Queen, King/My Boy, My Girl" vreau niște hanorace pentru cupluri de la adidas (nu chiar scumpe) de aceeași culoare/ hanorace din alea roșii și cu siretul de la glugă alb/hanorace cu o culoare la o mânecă și restul de alta culoare/ hanorace baseball. dar pentru cuplu sa fie, si cu fermoar. Va rog ajutați-mă sa găsesc

1 răspuns:
| smihai23 a răspuns:

Poate găsești ceva pe aici: https://www.googleadservices.com/......agead/aclk gclid%3DCj0KCQjw-o_bBRCOARIsAM5NbIN08vWvcUsc5lFUNVNOnW7CWv2zSCm6-l-NHNW2rCaNSQ7svo2smTAaAlCoEALw_wcB&ved=2ahUKEwiE66nvwNDcAhWJsaQKHebvC7wQ0Qx6BAgKEAE