| anutatuca a întrebat:

Buna TPU vreau sa-mi iau un ipone replica si nu stiu de unde imi puteti da un link
Cei care aveti ziceti-mi si mie ceva despre el si un site de unde sa-mi ajunga la posta.
:*:*:*:* Funda!:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| stef3443 a răspuns:

Nu stiu de ce te-ai indreptat spre aceasta marca. E bun telefonul aplicati super, dar bateria te lasa cand iti e mai draga! Deci eu asi zice mai bine iei un telefon mai putin performant ( nici chiar praf ) dar sa tina bateria ma mult la iphon daca te joci in continu in 10 minute nu mia ai baterie! Telefonul e si formatat!