| ALEXXXL19 a întrebat:

Salut, vreau sa imi cumpar un alt telefon dar vreau ceva mai diferit, adica la cum arata stiu cum erau modelele de la ipone la inceput patratoase ceva de genu, dar sa fie pe Android, aveti ceva idei care ar fi acele modele?
Multumesc

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nu-l intrece nimic la viteza: https://www.pcgarage.ro/......ite-black/

| ALEXXXL19 explică:

Scuze acum am văzut că există erori in cuvinte. Unu mai accesibil

| uanna29 a răspuns:

Telefoanele din ziua de azi nu prea mai sunt pătrățoase..sunt cât mai curbate, chestii...incearca Huawei p 9 lite..sau Samsung note 9..Nu știu, oricum iphonurile sunt super diferite de androide, mie cel putin nu mi plac deloc, singurul lor avantaj este camera foto.
Sper ca ti am fost de ajutor