| GabrielLeonard2009 a întrebat:

Vreau sa primesc raspunsuri doar de la cei care cred in reincarnare, am avut un vis destul de interesant, se facea ca eram in Germania prin perioada celui de al doilea razboi mondial, eram 9 romani, un german a inceput sa ne impuste cu un pistol luger, care exista si in realitate, toti erau morti si cand a ajuns la mine a ramas fara munitie, eu am fugit si am ajuns acasa la o batrana care mia/a spus ca fica ei e plecata pe front, ma ascuns intru.n dulap, cand a auzit niste soldati cercetand prin case ( pentru a ma prinde ) dupa ce a trecut razboiul fata ei a venit acasa, iar "mama " mea a fost victima bombardamentelor americane, eu si sora mea vitegra am fugit intr-o casa abandonata, ieseam noaptea sa cautam mancare prin valizele evreilor, visul asta ma obsedeaza, credeti ca a fost real? ma refer daca sunt reincarnarea acelui copil PS : de mic vad o fata care se arata in casa, iar cand ii spun mamei ea dispare, ce credeti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este reala faza si nu fenomenele tale din cap psihice pe baza de stres si alte cele, ar fi bine sa vina un preot sa slujeasca casa, sa dea cu tamaie, poate cine stie au ramas spirite care nu si-au gasit lumina sa plece dincolo si au ramas blocate (mai si glumesc, sincer nu am intalnit pana acum si nici nu cred, cand voi intalni o sa imi fie destul de multa teama, si nici nu rad de altii pentru ca nu stiu ce traieste fiecare om, ce este in capul si in viziunea lui si nici gandurile lui). Asta spun eu, cat despre reincarnare habar nu am nici de asta! Unii spun ca da, altii ca nu, fiecare crede dupa bunul sau plac.

1 răspuns:
| MaggoT969 a răspuns:

In caz că nu ai scăpări de gaze prin casă probabil că era doar un vis lucid (p08 probabil e acolo doar prin asocierea cu naziștii) iar fata de prin casă...
Paul Dadrian?