| MissDi a întrebat:

Credeti in reincarnare? Parerea mea e ca ori exista Dumnezeu ori reincarnarea. Daca ar exista reincarnare atunci cand va veni sfarsitul lumi,drept cine vei traii viata de apoi? Primul, al doilea sau alcatalea.Voi in ce varianta credeti..Reaincarnare sau Dumnezeu?

4 răspunsuri:
| gingergirl1 a răspuns:

Eu una nu cred in porcariile cu reincarnarea! Fiecare om are decat o singura viata nu mai multe! happy

| AleXu224 a răspuns:

Buna intrebare raspunsul meu e 49.99%reincarnare si 50.01%Dumnezeu

| sMoKeandrei a răspuns:

Dumnezeu
clar

| MadaZuza a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... Am si eu niste ganduri ale mele dar nu sunt sigura ca sunt adevarate laughing