| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUhappy

Vreau sa stiu ce credeti voi in legatura cu inaltimea si greutatea mea.

Deci inaltimea mea ii 1, 32 si greutatea 30 kg.

Voi ce credeti sunt cam scunda si slaba?

Acum nu ma deranjeaza. Arat ca un copil de clasa a 5 a.

Eu sunt in a 6 a.

Mersi pentru raspunsuri.

4 răspunsuri:
| Sakura_1833 a răspuns:

Daca ma crezi bine pentru ca si eu sunt aproape la fel doar ca am 1 36 si 28 de kg si stiu cum e da cateodata chiar ma deranjeaza dar cate o data e chiar super ptc esti crezuta mai mica chiar daca esti mai mare si castigi multe lucruri plus ca si eu arat de parca s fi in clasa a5 a chiar daca sunt in a 6 a daca vrei sa mai vb cu mine da-mi add la id:condurache_ionela2000.pap si astept add de la tine. pupici

| aLLii a răspuns:

Pai pentru varsta tha pari cam scunda laughing)

| Ðÿdy a răspuns:

Pai fata de mine esti si mai scuda si mai slaba.Eu sunt doar in a 5-a si am 1, 60 si 40 kg.Dar nu conteaza.Si un baiat din a9a are doar 1, 40.
Deci daca te deranjeaza, pentru greutate incearca sa mananci mai mult si pentru inaltime incearca sa bei in fiecare seara un pahar de lapte.
Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| Malin0tsa a răspuns:

Ar trebui sa fii mai inalta, dar e ok.Eu am 1, 60 si 50 sau 49 kg (nu-mi mai amintesc) si sunt in clasa a 5 a.