| Alin0001 a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti: daca am sters ceva definitiv din calculator se mai poate recupera in vreun fel? Am sters ceva foarte important din greseala. Va rog ajutati-ma, dau funda!

Răspuns Câştigător
| FallenAngelAlina a răspuns:

Se pot recupere oroce fel de fisiere sterse definitiv cu programe cum ar fi: Advanced System Optimizer (are un Tool pentru a recupere fisiere), Stellar Phoenix, Data Recovery Wizard, Recover My Files, Power Data Recovery, sunt triale, dar foarte bune.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca PandaRecovery de aici http://www.pandorarecovery.com/

| Own3r a răspuns:

Doar daca intri in control panel, si dai timpul inapoi cu cateva zile...lucrurile vor fi la locul lor ca inaintehappy
Control panel-recovery.

| jeek0 a răspuns:

Se poate cu recuva. cu conditia sa nu fi copiat nimic pe partitia aia

| ale153 a răspuns:

Eu stiu ca nu se poate recupera dupa cum ai zis si tu ''sters definitiv'', dar poate dc te-ai duce la un specialist te-ar putea ajuta. happy

| mitzabal a răspuns:

Da, se poate eu am reusit sa recuperez date de pe un hdd formatat si rescris windowsul din nou, doar ca ce am recuperat au fost doar documente si fisiere micute. filme muzica kit uri, nu am reust sa recuperez

| danielutzZaa a răspuns:

Pai daca ai sters este in cosul de gunoi.

| cosmin900 a răspuns:

Salut!
Daca ai sters un fisier si din cosul de reciclare el tot ramane pe hard dar nu il vedem noi.
Va ramane pe hard pana cand ai va lua locu alt fisier si tocmai atunci se sterge de tot.
sunt multe programe pe net gen ''Recover my files'' si iti va arata fisierele care nu au fost inlocuite.
Bafta!