| dennisse a întrebat:

vreau si eu bancuri notite poze pentru blogul meubig grin si povesti daca se poate

1 răspuns:
| gAbrYii a răspuns:

Bancuri=bula merge la scoala si profa il intreaba -Bula de ce nu ti-ai scris tema? -sa moara maicamea ca mi l-am scris dar am uitat caietul! merge acasa si o vede pe masa luate cu targa. A doua zii la fel cu sorsa, dar a treia zi profa il intreba dar zice cu taicasu. Merge acasa si il vede facandu-si bagajele. Tata de ce iti facu bagajele. Bula a murit maicata sorta ala de la 3 vrei sa mosr si eu? Funda?