| Criss003 a întrebat:

vreau si eu mai multe idei trasnite de jocuri la o onomastica in afara de sticluta. dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| DeZzy a răspuns:

Pai...ati putea sa va bateti cu mancare(eu am facut asta la o zi onomastica si a fost amuzant happy ). Ati putea umple baloane cu apa si sa va bateti cu ele sau sa le agatati undeva la inaltime si sa le spargeti. Ati putea juca,, Du-te la numele tau"(fiecare dintre voi spune unu altuia un nume dintre acei jucatori iar pe rand, unul dintre ei spune de exemplu,, du-te al numele tau si dai un sarut pe obraz". A cesta va trebui sa mearga la persoana cu numele care i-a fost spus la ureche si va face cea ce a zis persoana respectiva, in exemplul dat el se va duce la persoana cu numele auzit si il/o va saruta pe obraz). Ati putea inventa chiar voi anumite jocuri amuzante si distractive. Mult succes!

| Criss003 explică (pentru DeZzy):

Multumesc pentru raspuns. tin cont de asta. dar mai vreau cateva raspunsuri sa am de unde alege. imi place jocul cu numele. poate tie o sa iti dau funda.
mai astept niste raspunsuribig grin

1 răspuns: