| butterflyyy a întrebat:

Buna TPU... vreau si eu niste idei de petrecere in pijama serband ziua de 14 ani. cele mai bune idei funda

4 răspunsuri:
| Dianaa94 a răspuns:

Pai vedeti un film, povestiti despre orice(si baieti), cititi reviste, cauti jocuri p net ...pentru toate.ai vazut sunt diferite jocuri in Bravo girl de exemplu, adevar sau provocare, sunt multe...bagativa la un remi pe porunci etcwinking

| JLShadow a răspuns:

Sincer sa fiu eu la 14 ani (acum 5 zile) am comandat 7 pizza si am dat pizza la tot cartieru...seara a fost o paranghelie monstru la mine acasa...o idee pentru petrecere
Batai cu perna (am facut asta)
daca ai o saltea gomflabila...sarituri pe saltea laughing
ceva muzica...(cat se poate de multa.cand omu are muzica distractia vine de la sine)
alt ceva habar n`am laughing

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Uite idei =))
http://www.youtube.com/watch?v=Yg2mlkuBYdY
Oricum Jocuri :)
Jocuri cu pedepse ^^

| MMihai a răspuns:

Numai ideea de petrecere în pijama, este o tâmpenie, copiată fără rost, din SUA, acolo inițial --cu 3 secole în urmă--erau puțini și veneau copii și stăteau în vizită cu săptămânile, nici la ei nu se mai justifică așa ceva!