| IlegalSmile a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de amintiri alaturi de gasca...amici adevarati. de viata.de singuratate.de invidie. gelozie. NU VREAU statusuri de dragoste.de iubire :-l

fundita kiss

Răspuns Câştigător
| Elena_Roxana_1995 a răspuns:

Mi-a dat Dumnezeu o sora pe pamant e alaturi si imi stie orce gand la rau sau la bine eu de mam aflat a fost langa mine si m-a ajutat

E greu sa plangi acolo unde radeai candva sa vezi cum fericirea in lacrimi e scaldata

In continuare crezi ca totu` iti apartine [ ] Poti sa ai orice dar nu si pe mine [ ] –":->:-p

Cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru ma-i lasat sa plec!

Gandeste-te la mine ca la ceva ce ai avut, Ceva ce insa n-ai pierdut; dar a trecut,
Pentru ca inapoi nu mai vin. Nu merge!

Va Veni O Zi Cand Tu Imi Vei Spune." Eu Sunt Ptr tine, Nu Ptr Alta!" Cu Lacrimi In Ochi Iti Voi sopti.
"Ai Fost Ptr Mine, Acum Fii Ptr Alta!

Ceea ce crezi tu Conteaza prea putin pentru mine oricum fac tot ce imi vine Nu urmaresc chiar
sa va displac Dar refuz sa va fac pe plac •

"N'ai sa ma vezi ca plang N'ai sa ma vezi ca ma ascund Sunt pur si
simplu ceea ce sunt Pornesc la drum razand si obsedata de un gand Vesnic
luptand N'ai sa ma vezi renuntand!

M'ai uita-te odata la mine Chiar crezi ca 2 vorbe ma pot aduce langa tine?
Am de unde alege Tu nu esti unicat Pot gasi baietii kA tine la fiecare colt!

"Ai avut`o de mult Dar acum n`o mai ai Ai incercat s`o inlocuiesti Dar nu puteai Caci o iubeai :X"

~ [] poti sa tipi ca nu te aud poti s plangi ca nu te vad poti sa pleci ca nu t
caut poti sa faci c vrei ca nu`mi mai pasa [] ~"

"Oriunde ai fi Oriunde te`ai afla Nu vrei decat o domnisoara Care seamana cu ea "

Nu mai e ea fetita ce tacea astazi Spune PA,ieri poate ii pasa!

"NU'ti spun ca altele: Te rog mai avut,mai pierdut acum ma vrei dar NU se
mai poate,oricare ar fi ea,NU va purta niciodata amprenta MEA!

Du`te. somn usoFa bine in viata mea sa nu te mai strecori Daca vrei sa
mai dai ochii cu mine sa stai retine Ramai cat vrei dar nu incerca sa gandesti pentru mine.

O vezi? nu e trista,chiar deloc zambste suav,are privirea de foc.
E dulce si o iubesti stii bine dar ea, deja nu se mai gandeste la tine

Poate ca ai vrea sa mai fii langa mine cum erai candva Dar fierbe tot sangele
in tine cand stii ca imi vad de viata mea

Crezi Ca Ma Faci Geloasa? Nu Fraieree! Nu Ma Intereseaza Oricum Te Doare
Inima Cand Te Uiti La Poza Mea Asa Ca Ai Grija De Nasoala Ta! Te PuPa amica TA! •

Oriunde,Oricum Ti`o dau in bot! Doar pentru simplu` fapt ca POT!"Stie
ca ai face orice sa o ai, Dar ea iti zambeste frumos Si iti zice: Tay`Tay!"

orice` ai face tot` n`ai putea uita` de EA! Ea e` antitodul` tauu` Ea
e` cea care` a avut` mereu` grija de sufLetu` tau`!

Deschide ` ochii` ´s Fa o mica analiza ´s >; d < O sa afli` intr-o ` zi;-j
Ca ti-ai dat ` prietena` pentru o ****

Tine minte : O fata loveste prin fapte, nu prin cuvinte

at e de mica, te innebuneste, se joaca cu tine, dar nu se indragosteste!

Un autograf` mai Tarziu` Acum o sa-ti arat Ce faTa | REA | poT Sa fiu`
Cu fite Si` Cu aere` O Sa fii pe Spate | FRAIERE` |` •

Iubeste`o nu`mi pasaa... Pastreaz-o` de tot`, iar pe minee cand ma
privestii` sa te lingii pe bot

Stiu am un talent nativ, sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ

Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu:X

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti
si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

Prietenii adevarati tin la tine Si sunt langa tine si la rau
si la bine Nu te barfesc pe la spate Ci te ajuta chiar in toate

2 răspunsuri:
| xJolie a răspuns:

@ Singurul baiat dupa care voi alerga imi va spune : " Mami, nu ma prinzi! "
De ce să plâng? Când suflete și zâmbete pot și eu să frâng!
Cea mai grea lovitura, este sa ma simt in plus acolo unde altadata eram totul!
Dacă viața este un test, atunci îmi fac fițuică. Încerc să am suflet de fier și principii de stâncă!
Lasa`ma sa fiu ce stiu ca sunt!
Şi mergi mai departe cu o parte din inimă ce nu mai bate.

| Anaalex520 a răspuns:

Sa-i spui lu` mata! pe mine ma doare fix... undeva.

Ca m'a intarit "fata mergi inainte, o sa ai parte si de fapte, numai de cuvinte!"

"Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta, vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

VEZI AICI http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html