| printesschristine a întrebat:

Vreau si eu statusuri de invidie,gelozie, statusuri prin care sa ii arat unei fete ca nu e atat de sus pe cat se crede! x(x(.P.S:Cele mai bune FUNDA!:*:*

1 răspuns:
| AdinnaAdinna a răspuns:

Mereu va fi una care sa planga dupa tine, da` nu eu scumpule!
Eu nevasta, tu amanta.Eu in fata, tu prin geanta.Eu Regina, tu cRetina.Hai iesi afaRa din castel ca vReau sa Raman doar eu cu el!
Dau rime coerente Te ard in sentimente Ti se pare un miraj Eu iti spun ca n-ai curaj Intra`n anturaj Dar oricum Fac ce fac si te scot din peisaj
• ! °Ma invidiezi? Ai de ce °Ma barfesti? N'ai decat °Regreti ca m'ai cunoscut? M'i se rupe °Indrasneata? Daca tu esti pampalau °Incapatanata? Pana peste masura °Nemultumita? Intotdeauna °te-am insultat? Foarte bine, meritai °Ai zis ce`ai vrut? O sa ascultzi si ce nu vrei °Modesta? In anumite cazuri °Ca sa te multumesc? N`o sa ma schimb °ti-am mai zis ca te iubesc? Am fost sincera °Rea? Cu cine merita °Sincera? Da, oricat de dur ar fi adevarul °Bunul meu simt? Depinde de al tau °Urata? Nici macar la prima ora a diminetii °Geloasa? Da, chiar daca nu'mi dai motive °Indragostita? In fiecare zi de altu` °Copilaroasa? Da, pentru ca asa vreau °Originala? Mereu (spre deosebire de tine care esti doar un xerox) °Devotata? Pentru ca stiu sa'mi mentin prietenii °Copiata? De fiecare data °Tupeista? Pentru ca trebuie` sa fiu mereu peste tine °Vrei sa`mi devii prieten? °Demonstreaza`mi ca meritzi °Indiferenta? Daca nu ma interesezi °Te urasc? mi-ai dat motive °Falsa? Doar cu unii °Parsiva? Datorita unora dintre voi °Un sfat? Nu asculta de sfaturile nimanui °Te deranjez? Iarta`ma, nu pot sa multumesc nici macar o persoana! :X:X