| sweetyme a întrebat:

vreau si eu sa stiu ce inseamna"fundita"

Răspuns Câştigător
| Woofy a răspuns:

Bunahappy
Cand pui o intrebare, si primesti raspunsuri cel care ti se pare cel mai bun (care te-a ajutat cel mai mult in problema pe care o aveai ) Ii dai fundita. Fundita apare in dreptul fiecarui raspuns de la intrebarea pusa de tine. Dai "acorda fundita" si acel raspuns va primi fundita. Funditele apar in profilul celui care da raspunsul. Daca ai fff multe fundite poti deveni expert TPU.

(Fiecare fundita primita apare pe profilul tau )

Sper ca te-am ajutathappy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un fel de gratificatie pentru acel care a dat cel mai bun raspuns si se valoreaza cu funda

| pengu a răspuns:

Bună,
fundița este un mic "premiu" care se acordă celui mai bun răspuns la o întrebare, este un semn de recunoștință din partea celui care pune întrebarea, pentru cel care dă un raspuns bun, folositor pentru cel ce întreabă. sau mă rog, cam asta însemna până a ajuns să fie cerșită...

| al3_9910 a răspuns:

Buna si tie!

ai vazut, ca atunci cand postezi o intrebare si cineva iti raspunde, in dreapta raspunsului(jos) scrie :"declara raspunsul castigator"sau ceva de genul.si este ca o medalie, asa.aceea este renumita "fundita".

succes:*