| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum se pune parola la computer. Multumesc! Fundita.

2 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Dai la Start, apoi Control Panel, apoi la User Accounts si la sfarsit Create Password.Ai grija sa notezi parola undeva in cazul in care o uiti.Cand vrei sa scoti parola sau sa o schimbi tot in Control Panel intri.

| CARMENCITA a răspuns:

Dai la Start, apoi Control Panel, apoi User Account si de acolo pui parola.Noteaza parola undeva in caz ca o uiti.Tot asa o schimbi sau scoti parola.