| Irimia_Cosmin_1999 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum imi pot pune parola pe aplicatiile de pe android! Dau FUNDA la primul raspuns!

Răspuns Câştigător
| BroCkenWiNgS a răspuns:

Am gasit o aplicatie care se numeste App lock si care iti permite sa pui parola la ce aplicatie vrei tu din telefon (deci nu ma intelegeti gresit: voi selectati aplicatiile la care vreti sa fie pusa parola, pot sa fie toate, sau poate sa fie numai una sau doua, cate vreti voi). Poti pune parola formata din cifre sau chiar pattern, voi alegeti.

Puteti schimba tema paginii care se deschde cand trebuie sa introduceti pa rola
de aici poti descarcahttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.domobile.applock&hl=ro.

Su unele programe de antivirus de pe android au aceeasi functie, pe langa multe altele

1 răspuns: