| Andreea2345 a întrebat:

Vreau si eu un cod Webkinz, fara sa-mi cumpar animalut! Ma puteti ajuta dau funda MARE!

Răspuns Câştigător
| Alëxąndŕą a răspuns:

E un cont username: stefanaa si cod webkinz: 7r4gfk6n intri aici www.webkinz.com vezi ca scrie undeva languge sa dai in romana aoi dai pe intra pe mi-am uitat parola bagi useranameul si codul introduci literele alea apoi o sa vezi ca it apar iste litere amestecate acele litere sunt parola ta scriele pe o foaie apoi scrie la nume uitilizator: stefanaa si parola aia care ti-a dato dai pe schimba parola introduci vechea parola apoii pui parola noua si dap pe incepe joaca
Vezi ca sunt 2 pasari

6 răspunsuri:
| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

In fiecare zi dam CODURI Webkinz
pe site-ul oficial Webkinz Romania:
www.WebkinzRomania.ro
:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa intri pe membru nou si iti creezi un cont.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori si eu un cod pls! adresa de email este: alexandru_stef2000@yahoo.com si mersi mult!

| KAMYTZU a răspuns:

Asa si ce este greu ori dai comanda prin internet ori te duci la magazin de copii

| CataLM a răspuns:

Vreau si eu un cod webkinz va rog id meu cata_ic10 mersiwinking