| MoNyKa66 a întrebat:

De unde pot sa-mi cumpar un animalut webkinz(magazi sau net)

Răspuns Câştigător
| OanaVlad a răspuns:

De la diverta, inmedio, penny sau minimax discount sau niste site-uri:
www.crazytoys.com
www.webkinzromania.ro
Eu am comandat de pe ambele dar am mai luat si din magazine;)
P.S. Eu am 16 webkinz si cei mai ieftini sunt lil kinz (dar sunt mai mici 20 lei)
cei normali 45 lei
signature mic - 68 - 69 lei
signature mare - 90 lei
Bafta si distractie placuta pe www.webkinz.com :P

3 răspunsuri:
| XDeiutzaX a răspuns:

Gasasti la Kaufland!

| Apostol_Mihai_1997 a răspuns:

De la magazin! Au la Carrefour sigur si parca si la Cora! Nu uita sa pastrezi codul. Funda?

| Michaela1996 a răspuns:

Buna, eu vand webkinzii mei vechi, care sunt intr-o stare perfecta pentru ca doar i-am colectionat, insa nu au cod, deoarece deja l-am introdus pe net. Ii vand cam la 30 lei, daca te intereseazahappy