| aleexxaanndrra a întrebat:

Buna TPU :X aveti idee cum pot sa scap de parul de pisica? Am o pisica de 3-4 ani e Persana si stiti ca ele lasa foarte mult par prin casa si nu numai si pe haine pe jos etc. funda pentru cel mai bun raspunshappy

1 răspuns:
| shadybaby a răspuns:

Si eu am un motan persan de 6 luni. E foarte important sa ii dai mancare bogata in special in vitamina E si cheia sa nu lase atata par e sa o perii in fiecare seara cu o perie deasa in directie opusa cu directia cresterii parului. Iar cu parul deja lasat, tot asa cu o perie uda si deasa perii locul unde a lasat par si astfel aduni parul lasat.
Bafta!