| TaylorMomsen a întrebat:

Trebuie sa decorez o sticla de plastic pentru scoala si nu prea am idei. Ce as putea folosi? Cum? Astept idei.

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Toarna in sticla, cat sa acopere fundul, niste vopsea alba.Intoarce sticla cu fundul in sus si lasa vopseaua sa se scurga, ca sa faca dare. Lasa sa se usuce.Repeta operatiunea cu vopsea rosie, apoi cu albastra. Sau cu ce culori vrei tu sau care le ai la indemana. Va iesi ceva deosebit. Succes!

| yoyodedeea a răspuns:

Sau lipeste nasturi cu superglue.de toate culorile si marimilehappy

| bianca2011 a răspuns:

Am avut si asta ca tema eu am facut olinie serpuita o linie buclata si tot felul de modele unul sub altul