| cretz a întrebat:

Bunahappy trebuie sa fac niste filme pe dvd-uri. Problema e ca nu stiu cum sa fac sa apara subtitrarea o data cu filmul, pentru ca o sa l urmaresc pe dvd...si inca ceva...la ce viteza trebuie sa l fac?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Ca sa apara odata cu filmul...cum zici tu, in primul rand trebuie ca subtitrarea sa fie sincronizata cu filmul, adica sa fie cea corecta, in al doilea rand sa aiba acelasi nuem ca si filmul, pana la ultimul caracter.
Viteza da-o la 8 x, nici mica, nici marewinking

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat