| FeTizZa a întrebat:

Trebuie sa merg la o nunta vara asta si voiam sa va intreb daca trebuie sa port 2 rochii, adica una ziua si una seara, ca e prima oara cand merg la o nunta cu toate ca am 18 ani. Iar rochia de seara trebuie sa fie neaparat lunga?

2 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

Buna! Banuiesc ca te vei duce si la cununie, biserica etc. Parerea mea este ca da, v-a trebui sa porti doua rochii ca asa v-a da mai bine. In al doilea rand rochia de seara nu trebuie sa fie neaparat lunga. Trebuie sa fie pe placul tau ca sa te simti tu bine, dar mai ales trebuie sa fie foarte comoda.

| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Nu, nu trebuie sa fie neaparat lunga, merge si una cam pe la genunchi. http://www.rochii.club/afla-ce-rochii-la-moda-se-poarta-in-2014/ aici gasesti cateva modele ieftine