| andreutzay a întrebat:

Buna trec in clasa a cincea, cum e in prima zi de scoala in clasa a cincea? va intreaba de teme? dati test in acea saptamana? e greu? cu ce ma pot imbraca in prima zi de scoala din clasa a cincea? dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| CausingCatastrophy a răspuns:

Fara teste, pai este festivitatea, in prima saptamana va cunoasteti profesorii, vi se dau manualele, o sa fie frumos.Nu se stie, de obicei testele se dau in a 2a saptamana,dar nu se trec! Poti sa iti prinzi parul in coada,sau o impletitura lejera, cu o fundita frumoasa, o camasa alba, o pereche de blugi albastrii/blue, si niste balerini frumosi in picioare.
Succes in noul an scolar!:*

4 răspunsuri:
| xXJustMeXx a răspuns:

Si eu am pus aceasta intrebare acum 2 ani. Dar nu a fost deloc asa greu si ciudat cum credeam ca o sa fie. Adica la mine era problema ca ma mutasem la o scoala noua si aveam duble emotii. laughing Eu m-am dus intr-o fusta pana la genunchi neagra cu o bluzita alba si balerini negri ( ceva simplu si la moda ). Pai nu va intreaba nimic de teme, veti primi orarul, ceva manuale si cam atat... In saptamana care va urma poate ca veti da cateva teste dar nu vor fi trecute in catalog si veti cunoaste profesorii. Multa bafta!

| KapshunikaViorika1994 a răspuns:

Din cate stiu nu va intreaba de teme.
poti sa te imbraci cu niste blugi, un tricou simpatic, balerini!

| Elvina a răspuns:

Te duci la festivitate, intri in clasa, vi se da orarul, poate si manualele si plecati acasa. Nu va intreaba de teme. E posibil sa dati teste in urmatoarea saptamana, dar nu se trec in catalog. Te imbraci cu pantaloni, camasa alba. Bafta!

| andreutzay explică:

La ce dam teste in saptama a doua? imi enumerati va rog? la toate materiile. spuneti exact la ce materii dam test.dau fundita!