| anonim_4396 a întrebat:

Buna Tupu vreau sa manc ceva,dar nu stiu ce,sa fie ceva usor si cu ingrediente normale,NU VREAU CEVA GEN "Salata de rucola cu morcovi" cartofi prajiti" sau paste,ceva banal usor de facut,si cu ingrediente normale, nu gen" sunca de curcan sau mai stiu eu ce alte ingredente sophisticate

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Raluka_Andreea_1992 a răspuns:

Scuze pentru greselile de scrie si pentru TUPU in loc de TPU, dar ma cam grabesc si imi cer scuze pentru toate greslile de ortografie big grin