| Den1sa a întrebat:

Bună tutoror, ce parere aveti despre atacurile asupra Ucrainei?

8 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Până nu intervine NATO e okay nu avem de ce să ne facem grij, încă. Momentan ambiția lui Putin e Ucraina, și probabil Moldova.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă se va cere înrolarea
Voi fi pregătit; pregătesc la atac shaworma cu de toate
Și chem și întăriri, o porție de cartofi, un suc aferent și mai departe scrie în povesti!

| Den1sa explică (pentru anonim_4396):

Nu inteleg de ce vrei sa fii amuzant, pentru ca ceea ce se intampla nu e o situatie amuzanta

| anonim_4396 a răspuns (pentru Den1sa):

Fiindcă e bine sa fi pozitiv decât paranoic, sau anxios, indiferent de ce se întâmplă trebuie sa ramai puternic pana la capăt, sa nu îți autoinduci paranoia si frici. Îmi pare foarte rău ce li se întâmplă ucrainenilor, dar trebuie sa fim pozitivi și raționali.

| Strwberrs a răspuns:

Eu sincera sa fiu sunt cam speriata avand in vedere ca deja au murit oameni.

| Den1sa explică (pentru Strwberrs):

Au murit oameni dar erau militari care se aflau in preajma zonelor militare bombardate iar cit despre tancurile si exploziilor din Kiev nu sunt provocate de rusi ci de inșiși ucrainienii

Răspuns utilizator avertizat