| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor!
Acum recent am pus o intrebare in care intrebam daca se merita sa faci o post liceala de asistent medical generalist.
Acum va intreb, ce parere aveti de asistent medical de farmacie?
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| NumelePublicExistaInBazaDaDate a răspuns:

In Romania, farmaciile sunt locuri curate, intretinute fata de spitale care din cate am vazut sunt urate.

In strainatate eu as opta pentru asistent medical generalist, pentru ca mediul e mai curat, iar in Romania pentru asistent de farmacie (poate chiar farmacist)