| Clydebogdan a întrebat:

Buna tuturor.
Ati intrat vreodata imbracati complet in apa cu hainele pe voi mai ales vara cand este cald?
Eu de cate ori merg la mare mai ales la rasarit sau pe plaja am intrat in apa cu hainele pe mine cu blugi si adidasi?
Este o senzatie placuta.
Voi ati incercat?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Intri cum vrei tu in apa, dacă vrei intri in haine de preot mai agăți o măicuță cu experiență în sexologie, eu nu am fost la mare in Ro și în sp dar era rece, la ștrand in bermude

| Hyperion7 a răspuns:

Am incercat, nu îmi place deloc, ma îngreunează foarte mult laughing