| kissuletzz a întrebat:

Buna tuturor,azi mi-am adus aminte de unul dintre desenele copilariei mele "WITCH", si nu stiu ce parere aveti voi dar eu una eram fascinata pe atunci de toate legendele acelea(cu inima kandrakarului si celelalte).Mie mi s-a parut cel mai tare desen, voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Mi-a plăcut mult. Mă uitam mereu şi mă prefăceam că sunt şi eu o zână WITCH. laughing
Dar erau mai mult la care mă uitam.

- Rollie Polie Olie
- Cei cu Andy
- Viata cu Louie
- Sonic
- Wunschpunsch
- Dosarele seccrete ale cainilor detectivi
- Bobby's world
- Inspector gadget
- Jack piratul cel teribil
- Evil con carne
- Walter melon
- Copii de la 402
- Robo gandacelul
- Willy fog
- Curaj, caine fricos!
- Tutenstein
- Familia Toffu

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Si mie mi-a placut mult Witch, Spionale, Cei cu Andy, Copii de la 402, Viata cu Louie si Princess Sissi.
Au ramas doar amintiriile! puppy dog eyes

| Zoey112 a răspuns:

A fost printre desenele mele preferate happy
Am avut o gramada de prostii cu ele : calendare, reviste, papusi. Si tin minte ca ma jucam WITCH cu prietenele mele de la scoala tot timpul in pauza si dupa scoala in parc laughing Eu eram tot timpul Hey Lin ca semanam cu ea destul de mult happy

| flavia2000 a răspuns:

Foarte bun desenul